Настройкі
Настройкі шрыфту
Arial
Times New Roman
Памер шрыфту
A
A
A
Iнтэрвал памiж лiтарамі
Стандартны
Павялічаны
Вялікі
Каляровая схема
Чорным
па белым
Белым
па чорным
Лоеўскі раённы выканаўчы камітэт
Галоўная / Дошка гонару

Дошка гонару

Па выніках працы за 2018 год рашэннем Лоеўскага раённага выканаўчага камітэта ад 25 сакавіка 2019 г. № 247 "Аб падвядзенні вынікаў раённага спаборніцтва за дасягненне найлепшых паказчыкаў сярод працоўных калектываў, работнікаў асноўных прафесій за 2018 год" прызнаны пераможцамі раённага спаборніцтва па выніках працы за 2018 год:

Сярод філіялаў, участкаў, прадстаўніцтваў, іншых структурных падраздзяленняў, вышэйстаячыя арганізацыі якіх размешчаны за межамі Лоеўскага раёна - працоўны калектыў вытворчага ўчастка № 1 філіяла «Аўтобусны парк № 3» адкрытага акцыянернага таварыства «Гомельаблаўтатранс» (начальнік Прымак А.Н.);

У структуры дзяржаўнага кіравання і сацыяльнай сферы - працоўны калектыў дзяржаўнай установы культуры «Лоеўская цэнтральная раённая бібліятэка» (дырэктар Навуменка Т.С.);

Сярод сельскіх выканаўчых камітэтаў - працоўны калектыў Страдубского сельскага выканаўчага камітэта (старшыня Дегтеренко С.О.).

У індывідуальным спаборніцтве, сярод работнікаў арганізацый усіх формаў уласнасці Лоеўскага раёна, з прысваеннем звання «Лепшы па прафесіі»:

Белкін Міхаіл Серафімавіч - трактарыст-машыніст камунальнага сельскагаспадарчага ўнітарнага прадпрыемства «Ураджайны»;

Буглак Яўген Паўлавіч - камандзір аддзялення пажарнай аварыйна-выратавальнай часці № 1 г.п. Лоеў Лоеўскага раённага аддзела па надзвычайных сітуацыях установы «Гомельскае абласное ўпраўленне Міністэрства па надзвычайных сітуацыях Рэспублікі Беларусь»;

Гудкоўская Насіба Рахматуллаеўна - аператар машыннага даення камунальнага сельскагаспадарчага ўнітарнага прадпрыемства «Бывалькі»;

Казлоўскі Вячаслаў Іванавіч - інспектар Лоеўскай раённай Энергаінспекцыі Рэчыцкага міжраённага аддзялення філіяла «Энерганагляд» рэспубліканскага ўнітарнага прадпрыемства «Гомельэнерга»;

Ластаўка Алена Мікалаеўна - аператар машыннага даення камунальнага сельскагаспадарчага ўнітарнага прадпрыемства «Колпень-Агра»;

Лямешчанка Канстанцін Аляксандравіч - трактарыст камунальнага жыллёвага ўнітарнага прадпрыемства «Лоеўскі райжылкамгас»;

Лысянок Васіль Уладзіміравіч - слесар па рамонце аўтамабіляў вытворчага ўчастка № 1 філіяла «Аўтобусны парк № 3» адкрытага акцыянернага таварыства «Гомельаблаўтатранс»;

Лысянок Мікалай Уладзіміравіч - машыніст-экскаватара камунальнай меліярацыйнага унітарнага прадпрыемства «Лоеўскі ПМС»;

Мельнікава Вольга Уладзіміраўна - жывёлавод камунальнага сельскагаспадарчага ўнітарнага прадпрыемства «Ураджайны»;

Міхальчанка Ганна Мікалаеўна - галоўная медыцынская сястра ўстановы аховы здароўя «Лоеўская цэнтральная раённая бальніца»;

Музычэнка Аляксандр Іванавіч - трактарыст-машыніст адкрытага акцыянернага таварыства «Лоеўскі Агротехсервис»;

Музычэнка Дзмітрый Уладзіміравіч - настаўнік фізічнай культуры і здароўя дзяржаўнай установы адукацыі «Уборкаўскі дзіцячы сад - сярэдняя школа";

Пазняк Алена Пятроўна - жывёлавод камунальнага сельскагаспадарчага ўнітарнага прадпрыемства «Дняпровец»;

Прымачэнка Таццяна Арцёмаўна - спецыяліст па аказанні рознічных банкаўскіх паслуг цэнтра банкаўскіх паслуг № 316 філіяла № 300 - Гомельскага абласнога ўпраўлення адкрытага акцыянернага таварыства «АСБ Беларусбанк»;

Пупач Святлана Уладзіміраўна - тэхнік па штучным асемяненнІ жывёл камунальнага сельскагаспадарчага ўнітарнага прадпрыемства «Саўгас «Зара»;

Сядзько Мікалай Мікалаевіч - машыніст аўтагрэйдара Лоеўскага ўчастка Рэчыцкага дарожна-рамонтна-будаўнічага ўпраўлення № 114 камунальнага праектна-рамонтна-будаўнічага ўнітарнага прадпрыемства «Гомельвоблдарбуд»;

Стрэльчанка Аляксей Рыгоравіч - жывёлавод камунальнага сельскагаспадарчага ўнітарнага прадпрыемства «Малінаўка-Агра»;

Шкалабан Яўген Мікалаевіч - слесар кантрольна-вымяральных прыбораў і аўтаматыкі вытворчага ўнітарнага прадпрыемства «Лоеўскі КСМ» адкрытага акцыянернага таварыства «Палессебуд».